„Nykštukų“ ir „Ežiukų“ grupėse esantys broliai Algirdas ir Jogaila pasikvietė savo grupių draugus pas savo tėvelį Renaldą į darbą.

O kuo gi dirba berniukų tėtis? Jis yra ugniagesys gelbėtojas. Vaikai nuvyko pas jį į darbą – senąją Kauno apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą Nemuno gatvėje. Juk visi Kauniečiai svajoja ten bent kartą apsilankyti!

Visi vaikai smalsiai išklausė maloniosios Eglės edukaciją apie gaisrus bei saugumą, apžiūrėjo įvairių gaisrų liekanų – išsilydžiusius telefonus ar užsiliepsnojusius šildytuvus. Džiaugiamės, kad mūsų vaikai turi daug naudingų žinių, kaip elgtis ir ką daryti nelaimės atveju.

Išklausę edukaciją aplankėme ir kitas patalpas – miegamuosius, virtuvę, mokymų patalpą. Ar galite atspėti, kokia patalpa yra vadinama liūtu narvu ? 😊

Tuomet vaikai gavo progą apžiūrėti ir ugniagesių gelbėtojų automobilius – tuos didžiausius ir, pasirodo, tokius įdomius!!! Ten ir žarnos, ir siurbliai, ir net 35 vonios vandens, kurias nelaimės atveju išpila per 1,50 minutės!!!

Ir dar daug labai įdomių dalykų mums pasakojo bei parodė tėtis Renaldas, kuriam sakome labai didelį AČIŪ !

 

No Comments

x
Skip to content