Sveika, vasara

Vaiko emocijos yra pagrindinis asmenybės energijos šaltinis. Jas sukelia daiktai, situacijos, įvykiai, žmonės. Turime reaguoti į vaikų emocinę raišką. Leiskime egzistuoti visiems vaiko jausmams. Reikia atminti, jog nėra nei „gerų“, nei „blogų“ jausmų. Būdami gamtoje vaikai turi galimybę puoselėti savo fizinę ir emocinę sveikatą, lavinti vaizduotę bei kūrybiškumą, ugdyti loginį mąstymą ir tausoti gamtą.  

Suteiktdamos vaikams suteikti džiugesio, emocijų per įvairią kūrybinę veiklą, organizavome GYVŪNŲ  SAVAITĘ, kurios metu vaikai gamino, piešė šuniukus. Staigmena vaikams tapo Šunų dresūros ir sporto centro ,,Nasrai“ atvykę augintiniai. Vaikai galėjo ne tik stebėti šuniukų pasirodymą, bet ir juos glostyti, bendrauti.

FOTOGRAFIJOS SAVAITĘ vaikai susipažino su fotoaparato atsiradimo istorija, patys gamino fotoaparatus, su jais ,,fotografavo” ir buvo atidaryta fotonuotraukų parodą, kurių autoriai – visi mūsų mažieji.

TEATRO SAVAITĘ vaikai su auklėtojomis skaitė pasakas ir išsirinkę jiems gražiausią, kūrė stalo teatrui lėles, ruošėsi VASAROS TEATRO savaitei. Taip smagiai prabėgo pirmasis vasaros mėnuo!